نسل سوم تلفن همراه 3G تا پایان اردیبهشت در قصرشیرین راه اندازی می شود تاریخ :
موضوع : خبر


 

به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات ومخابرات, اداره مخابرات شهرستان قصرشیرین میزبان نماز جمعه این شهرستان بود .مهندس جعفری رییس مخابرات شهرستان  سخنران قبل از خطبه های نمازجمعه بود که طی سخنانی به بررسی عملکرد و ارائه گزارش کار این شرکت در این شهر مرزی پرداخت . 

ایشان  عمده ترین مشکل مخابرات قصرشیرین را  عدم پرداخت بدهی ها توسط  مردم دانست که باعث کندی در ارائه خدمات مخابراتی در شهرستان میگردد . مهندس جعفری همچنین ضمن در خواست از شهرداری و شورای شهر جهت تعدیل خسارات در شهرک قصرجدید ابراز امیدواری کرد در خصوص حفاری ها, دستگاههای اجرایی همکاری بیشتری با اداره مخابرات  داشته باشند .

 نسل سوم تلفن همراه 3G  عنوان بعدی موضوعی  بود که توسط رییس مخابرات شهرستان بیان و اعلام شد این سیستم  تا آخر اردیبهشت ماه امسال در قصرشیرین  راه اندازی  خواهد شد . فضای سایت ها مخصوصاً سایت پیام نورعنوان  گزارش آخرمهندس جعفری بود که ایشان ضمن قــدر دانی و تشکـر از اداراتی که همکاری لازم را جهت نصب  آنتن  با مخابرات به عمل می آورند ابراز امیدواری کرد با همکاری بیشتر ادارات , سازمانها و مردم بتوان در ارائه خدمات تلفن همراه قویتر از گذشته عمل کرد .

در پایان این مراسم ستاد نماز جمعه و امام جمعه محترم شهرستان از خدمات اداره مخابرات قصرشیرین تقدیر و تشکر به عمل آوردند .


منبع این مقاله : مخابرات منطقه کرمانشاه
http://www.tck.ir

آدرس این مطلب :
http://www.tck.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1170