جشن بزرگ خانواده مخابرات در استان کرمانشاه تاریخ :
موضوع : خبر


 

 

بیست و سوم اردیبهشت  ماه  جشن بزرگ مخابرات به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جهانی مخابرات و ارتباطات با حضور بیش از2500   نفر از کارکنان شرکت  مخابرات  استان کرمانشاه  و اعضای خانواده های آنها  برگزار گردید . 

 به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان کرمانشاه درتاریخ بیست و سوم اردیبهشت  ماه  جشن بزرگ مخابرات به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جهانی مخابرات و ارتباطات با حضور بیش از2500 نفر شامل کارکنان شرکت مخابرات استان کرمانشاه و اعضای خانواده آنها در محل ورزشگاه بزرگ امام خمینی (ره ) برگزار گردید .

این مراسم با قرائت قرآن مجید آغازگردید ، پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، حسین آتشکاری سرپرست اداره روابط عمومی و مهندس قبادیان مدیرعامل به ترتیب طی سخنان کوتاهی ضمن خوش آمد گویی به حضار اعیاد شعبانیه را تبریک گفتند .

دراین جشن برنامه های متنوع فرهنگی و هنری به اجرا گذاشته شد ، اجرای موسیقی زنده  پاپ و سنتی , نمایش های طنز , مسابقات فرهنگی و ورزشی ( طناب کشی  ) و مسابقه پیامکی بین حضار  از جمله برنامه های متنوعی بود که درطی مدت  برنامه ارائه و لحظات شادی را برای مدعوین به ارمغان آورد .

 این برنامه در جهت ارتقاء روحیه نشاط و همدلی دربین همکاران و خانواده های آنها و به میمنت اعیاد مبارک شعبانیه و هفته ارتباطات و مخابرات برنامه ریزی شده بود .


منبع این مقاله : مخابرات منطقه کرمانشاه
http://www.tck.ir

آدرس این مطلب :
http://www.tck.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1165