پيوند ها

دفتر مقام معظم رهبري

     منوي اصلي
home.png صفحه اصلي
row22.gif تاريخچه مخابرات
row22.gif معرفي به دوستان
row22.gif تماس با ما
row22.gif نقشه سايت

folderl.gif سرويسهاي مخابراتي
row22.gif تلفن ثابت
row22.gif تلفن همراه
small_arrow-rtl.gif سيم كارت دائمي
small_arrow-rtl.gif سيم كارت اعتباري
small_arrow-rtl.gif همراهان اول
small_arrow-rtl.gif انتقال اعتبار
small_arrow-rtl.gif GPRS
small_arrow-rtl.gif رومينگ بين الملل
small_arrow-rtl.gif دفاترخدمات ارتباطي استان
row22.gif تلفن همگاني
row22.gif ديتا
row22.gif 2020
row22.gif اينترنت آسان
row22.gif پرداخت قبوض
row22.gif خدمات همراه اول
row22.gif ADSL
row22.gif ويدئوكنفرانس
row22.gif اينترنت همكاران
row22.gif پرتال DSL مخابرات استان
row22.gif ایمیل

folderl.gif اخبار سايت
row22.gif ارسال خبر
row22.gif آرشيو اخبار

folderl.gif ضميمه ها
row22.gif مقالات
row22.gif نقدنامه
row22.gif نظرسنجي
row22.gif دريافت فايل
row22.gif معرفي به دوستان

folderl.gif مناقصات و مزايدات
row22.gif مخابرات استان
row22.gif مخابرات ايران
row22.gif SLA

folderl.gif مخابرات استان
row22.gif مراكز شهر
row22.gif شهرستانهاي تابعه

folderl.gif امور رفاهي
row22.gif واحد پزشكي
row22.gif واحد رفاهي
row22.gif واحد ورزش
small_arrow-rtl.gif رشته هاي ورزشي
small_arrow-rtl.gif ساعات تمرين


نظرسنجي
از كدام سرويس مخابراتي رضايت داريد؟

تلفن ثابت
تلفن همراه
ديتـــــا
تلفن همگاني
اينترنت آسان
سامانه 2020
سامانه 9990
سرويس ADSLنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 11512
نظرات : 11ورود مدیران


آمار بازدیدکنندگان
تعداد صفحات بازدید شده
9276613
بار از تاریخ 4 / 1389


برگزاری جلسه بررسی عملکرد سه ماه اول سال 96 و کنترل پروژه
خبر

جلسه گزارش عملکرد سه ماهه نخست سال ۹۶ و کنترل پروژه مخابرات منطقه کرمانشاه راس ساعت ۹صبح روز شنبه مورخ ۱۰ تیرماه در محل سالن ویدئو کنفرانس مخابرات استان  برگزار گردیدجلسه گزارش عملکرد سه ماهه نخست سال ۹۶ و کنترل پروژه مخابرات منطقه کرمانشاه راس ساعت ۹صبح روز شنبه مورخ ۱۰ تیرماه در محل سالن ویدئو کنفرانس مخابرات استان  برگزار گردید. این جلسه که باحضور آقای مهندس قبادیان مدیرمنطقه،مدیران وروسای مخابرات کرمانشاه و روسای ادارات مخابرات شهرستانها ازطریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید با قرائت آیاتی چنداز کلام الله مجید آغاز گردید.

مهندس قبادیان مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه  طی سخنانی آماری را در خصوص فعالیتهای مخابرات منطقه درخصوص برنامه ره نگاشت تحول پنج ساله اعلام نمود و ابرازامیدواری کرد پیشرفت این برنامه باهمکاری کلیه کارکنان مخابرات کرمانشاه سرعت بیشتری به خودبگیرد و بتوانیم جزو استانهای پیشرو باشیم
ایشان سال 96 را سال دوم اجرای سند ره نگاشت پنج ساله مخابرات ایران برشمردند و افزودند : ادغام شرکتهای استانی با شرکت مخابرات ایران در سال جدید مراحل تکمیلی و پایانی را می گذراند و یکی از نتایج آن همگرایی حوزه های ثابت و سیار است . اهمیت ادغام شرکتهای مخابرات استانی در طرح ریزی بودجه عملیاتی است که این امر مهم حتماً باید در تمامی لایه های مخابرات منطقه کرمانشاه تنظیم و براساس آن ارزیابی عملکرد دقیق تری داشته باشیم .
نظام ارزیابی عملکرد به لاوصولی ها , تحقق برنامه های در دست اقدام و ... توجه دارد که همگی در قالب بودجه عملیاتی می باشد .
ایشان افزودند : سهم بازار که بایستی رشد 4 واحدی داشته باشد و همچنین جلوگیری از ریزش مشترکین و حفظ این شاخص و مشترکین از اولویتهای مخابرات می باشد و این تکلیف برای تمامی مدیران در همه رده ها می باشد .
موضوع دیگری که مهندس قبادیان به بیان اهمیت آن پرداخت , فروش خدمات مانند ADSLو ارتقاء کیفیت خدمات بود و تاکید کرد : اهمیتی که شرکت مخابرات ایران در رابطه با مشتریان قائل است موجب تشکیل کمیته صدای مشتری به ریاست آقای دکتر سرائیان مدیر عامل محترم شرکت مخابرات ایران گردیده است و همه همکاران  مخابرات  موظف به پیگیری و رفع مشکل مشتریان و بررسی نیازهای آنان می باشند .
ایشان در بخشی از سخنان خود به فروش املاک روستایی مازاد اشاره نمود و به روسای ادارات شهرستانها تاکید نمودند که با ادارات محلی نظیر فرمانداری, بخشداری , شورای اسلامی روستا و ... رایزنی نمایندتاازطریق مزایده عمومی ومقررات مربوطه به فروش برسند .
ایشان همچنین به مدیران بخش های فنی تاکید کرد که جهت رفاه حال مشتریان به صورت شبانه روزی آماده رفع مشکلات فنی و جلوگیری از قطعی  ارتباط در تلفن و دیتا باشند و به هر نحوممکن به ویژه در ایام تعطیل مشکلات مشترکین را حل کنند .
ایشان در بخش دیگری از سخنان اظهار داشتند : با توجه به خصوصی شدن مخابرات , انتظار میرود همه همکاران اعم از رسمی و پیمانکاری در مدیریت هزینه ها اهتمام ویژه بورزند تا هزینه ها در مقابل درآمدها , کاهش چشمگیری داشته باشد زیرا شرکت مخابرات ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی بایستی با صرفه جویی در هزینه ها و افزایش در آمد, نسبت به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف مخابرات اقدام کند .
سپس آقای منصوری، رییس اداره برنامه ریزی  مخابرات منطقه کرمانشاه به تبین برنامه ها و گزارش های عملکردی و کنترل پروژه مخابرات منطقه کرمانشاه پرداخت  .برنامه های تلفن ثابت،تلفن همراه،دائری تلفن های ثابت و همراه،فعال سازی تلفن های ثابت غیرفعال،لاوصولی تلفنهای ثابت وهمراه وADSLاز جمله مواردی بود که جزء به جزو بطور دقیق آمار وضعیت فعلی آنها و افق دستیابی به اهداف توسط ایشان اعلام شد .
سپس آقای محمدی ،مشاور مدیر در امور کسب و کار نیز  به ارائه گزارش در خصوص لاوصولی تلفن های ثابت و همراه مخابرات منطقه پرداخت و چگونگی  فعالیتهای کارکنان منطقه را دراین زمینه تبیین نمود .ایشان ضمن بیان اهمیت درآمدهای عملکردی ,اظهار امیدواری کرد که با تلاش همکاران و اعمال روشهای جدید، جایگاه منطقه کرمانشاه در کشور ارتقاء یابد .
آقای رحمتی پور مدیر مالی مخابرات منطقه کرمانشاه سخنران بعدی جلسه گزارش عملکرد سه ماهه اول سال ۹۶ بود که به بیان گزارش و فعالیتهای حوزه مالی پرداخت و جداول و آماری را بصورت اسلاید به حاضرین ارائه نمود .میزان درآمد مخابرات دراین سیکل زمانی و میزان هزینه ها و مقایسه آن باآمارسال گذشته از جمله موارد مطروحه در گزارش آقای رحمتی پوربود.

آقای دکتر امیری معاونت شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه سخنران بعدی جلسه بود که به بیان آمار و نمودارهاو تبیین فعالیتهای حوزه تحت مدیریت خود پرداخت و این گزارش را درقالب اسلاید به سمع و نظرحاضرین درجلسه رساند.
پروژه فیبرنوری که جزپروژه های ملی میباشد اولین موردی بود که دکترامیری به بیان فعالیت و آمار در آن خصوص پرداخت ،اجرای فیبر ادارات ،کابل کشی کانالی و خاکی فیبرنوری به طول 40 کیلومتر  ،نصب وراه اندازی کافوهای نوری درمراکز شهر کرمانشاه و شهرستانهای استان،حفاری،کابل کشی وبرگردان کافوها دربعضی از مراکز ،طراحی فیبرخانگی و فیبرنوری سازمانها و شرکتها،کابل کشی فیبر هوایی به طول 4000 متر ،بخشFTHHو تکمیل و خریداری تجهیزات مربوط به آن،برقراری ADSL در روستاهای مختلف استان به تعداد 4200 پورت  و توسعه وخریداری تجهیزات مربوط به آن ،بازسازی کابل برق ونصب باتری و شارژر ،WIFIواعلام نقاط واگذاری ،حوزه دیتا و برقراری کارت های کنترلی وبرقراری روتر ،حوزه سوئیچ و راه اندازی sip phone ،پروژه شبکه  ملی اطلاعات از جمله موارد اعلامی توسط اقای دکترامیری بود .
مهندس نجفیان مدیرتجاری مخابرات منطقه کرمانشاه  نیز دراین جلسه  به بیان فعالیت های حوزه تجاری شرکت در سه ماهه اول سال ۹۶ پرداخت .ایشان به بیان اهداف و تحقق برنامه تلفن ثابت به عنوان اولین گزینه گزارشی پرداخت. اهداف وتحقق برنامه ADSL،میزان دائری تلفنهای ثابت , فعال شدن  تلفنهای ثابت غیر فعال  از جمله موارد مطروحه در گزارش مدیریت تجاری بود .  پس از بیان دیدگاهها و مشکلات پیش رو از سوی روسای ادارات  مخابرات شهرستانهای تابعه و مدیران بخشهای مختلف در استان , آقای مهندس قبادیان در بخش پایانی جلسه به جمع بندی موارد مورد بحث پرداختند . جلسه راس ساعت15:30  با ذکر صلوات خاتمه یافت .
 

 
لینکهای مرتبط
· مطالب بیشتر در مورد خبر
· سایر مطالب نوشته شده توسط public


پربازدیدترین مطلب در زمینه خبر:
بروزرسانی بانک اطلاعات 118 استان کرمانشاهامتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بدانتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب"برگزاری جلسه بررسی عملکرد سه ماه اول سال 96 و کنترل پروژه" | ورورد به سیستم / عضویت در سایت | 0 نظر شما چیست؟
این سایت در قبال مطالب طرح شده توسط کاربران هیچگونه مسئولیتی ندارد .
مسئولیت مطالب و نظرات ارائه شده بر عهده کاربر ارائه کننده مطلب می باشد .

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
تمامی حقوق برای مخابرات منطقه کرمانشاه محفوظ می باشد
كرمانشاه چهار راه مخابرات ابتداي خيابان مصوري 14963-67187
شركت طراح : شركت طراحان نرم افزار

مدت زمان ایجاد صفحه : 0.12 ثانیه

Design BY ITMAN21