مخابرات منطقه کرمانشاه - Content

پيوند ها

دفتر مقام معظم رهبري

     منوي اصلي
home.png صفحه اصلي
row22.gif تاريخچه مخابرات
row22.gif معرفي به دوستان
row22.gif تماس با ما
row22.gif نقشه سايت

folderl.gif سرويسهاي مخابراتي
row22.gif تلفن ثابت
row22.gif تلفن همراه
small_arrow-rtl.gif سيم كارت دائمي
small_arrow-rtl.gif سيم كارت اعتباري
small_arrow-rtl.gif همراهان اول
small_arrow-rtl.gif انتقال اعتبار
small_arrow-rtl.gif GPRS
small_arrow-rtl.gif رومينگ بين الملل
small_arrow-rtl.gif دفاترخدمات ارتباطي استان
row22.gif تلفن همگاني
row22.gif ديتا
row22.gif 2020
row22.gif اينترنت آسان
row22.gif پرداخت قبوض
row22.gif خدمات همراه اول
row22.gif ADSL
row22.gif ويدئوكنفرانس
row22.gif اينترنت همكاران
row22.gif پرتال DSL مخابرات استان
row22.gif ایمیل

folderl.gif اخبار سايت
row22.gif ارسال خبر
row22.gif آرشيو اخبار

folderl.gif ضميمه ها
row22.gif مقالات
row22.gif نقدنامه
row22.gif نظرسنجي
row22.gif دريافت فايل
row22.gif معرفي به دوستان

folderl.gif مناقصات و مزايدات
row22.gif مخابرات استان
row22.gif مخابرات ايران
row22.gif SLA

folderl.gif مخابرات استان
row22.gif مراكز شهر
row22.gif شهرستانهاي تابعه

folderl.gif امور رفاهي
row22.gif واحد پزشكي
row22.gif واحد رفاهي
row22.gif واحد ورزش
small_arrow-rtl.gif رشته هاي ورزشي
small_arrow-rtl.gif ساعات تمرين


نظرسنجي
از كدام سرويس مخابراتي رضايت داريد؟

تلفن ثابت
تلفن همراه
ديتـــــا
تلفن همگاني
اينترنت آسان
سامانه 2020
سامانه 9990
سرويس ADSLنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 12903
نظرات : 11ورود مدیران


آمار بازدیدکنندگان
تعداد صفحات بازدید شده
12289566
بار از تاریخ 4 / 1389


راه هایی آسان برای جلب مشتریان به سایت(6-92)
 نوشتن چنین تبلیغی تنها به اندکی دانش و ابتکار نیاز دارد. هرکسی می­تواند این کار را انجام دهد، حتا شما!  

  

تا چه قدر مایل­اید به راز نوشتن تبلیغاتی دست یابید که مشتریان را به شدت جذب براده­های آهن به آهن­ربا به سایت شما جذب کند؟


پس به دقت متن زیر را بخوانید.


نوشتن چنین تبلیغی تنها به اندکی دانش و ابتکار نیاز دارد. هرکسی می­تواند این کار را انجام دهد، حتا شما!


این کار به سادگی و با اجرا کردن دستورات زیر امکان­پذیر است. افراد زیادی در اینترنت وجود دارند که می­توان از آن­ها یاری گرفت.از آن جمله می­توان بهJoe Vitale، Jay Abraham،Cory Rudl،Mark Joyner اشاره کرد که از افراد سرشناس در نوشتن تبلیغات هستند. در اینترنت گشتی بزنید و دست­نوشته­های این اشخاص را پیدا کنید. در حالی­که تبلیغات را می­خوانید از خود بپرسید: «چه چیزی این تبلیغ را از سایر تبلیغ­ها این­چنین متمایز کرده است؟» اگر این کار را ادامه دهید، کلید جادویی موفقیت آن­ها را خواهید یافت.


چیزی که در حین خواندن این متن­ها با آن روبه­رو می­شوید، ترفندی است که آن­ها برای فروش محصولات خود از آن استفاده می­کنند. ترفند زیرکانه­ی آن­ها این است.....


همه­ی آن­ها یک عنوان جذاب و گیرا دارند و به دنبال آن متنی می­آید که بیننده را به خواندن ادامه­ی متن ترغیب می­کند. شما به هیچ وجه از خواندن ادامه آن منصرف نخواهید شد. این همان ترفند ساده ای­ است که آن­ها به کار می­برند. ولی برای بار اول نوشتن چنین متنی کار چندان ساده­ای هم نیست.


نوشتن متنی که فروش شما را مثل آب شدن یخ در آفتاب گرم تابستان سرعت ببخشد، به کمی تمرین و اطلاعاتی درباره­ی طرز رفتار مردم نیاز دارد. چند مورد از این اطلاعات را به زودی برای­تان بازگو خواهم کرد.


چند دقیقه فکر کنید، از بین سایت­هایی که به طور پراکنده و سریع آن­ها را مرور کرده­اید چه تعداد نظرتان را به سرعت به خود جذب و شما را به خواندن مطالب ترغیب کرده است؟


پس همیشه قبل از این­که سایتی را طراحی کنید، به خاطر داشته باشید که هرگز نمای ظاهری سایت به تنهایی مشتری­ها را جذب نمی­کند، چون آن­ها ظاهر سایت را تنها وقتی دوست دارند که عبارات و کلمات شما آن­ها را قانع کند.


من در مورد تبلیغات الکترونیکی ابتدا مبلغی را برای نوشتن یک تبلیغ جذاب و گیرا هزینه می­کنم و اگر چیزی باقی بماند برای طراحی گرافیکی سایت خرج می­کنم.


آیا تا به حال با بسیاری از سایت­های زیبا روبه­رو نشده­اید که حتا در فروش یکی از کالاهای کوچک خود ناتوان هستند؟ فکر می­کنید چرا چنین اتفاقی می­افتد؟ چون بیش­تر آن­ها فقط طراحان گرافیکی هستند و از نوشتن تبلیغات چیزی سر در نمی­آورند.


کسانی که فکر می کنند بعد از این که سایت را روی اینترنت قرار دادند، میلیون­ها نفر به سمت آن هجوم می­آورند، سخت در اشتباه هستند.آن­ها تجربه­ی سختی را پشت سر خواهند گذاشت و در نهایت خواهند فهمید که اشتباه بزرگی مرتکب شده اند!


ممکن است شخصی با این توصیفات را بشناسید و یا خودتان دچار چنین سرنوشتی شده باشید، ولی نا امید نباشید هنوز فرصت برای جبران باقیست!


بهتر است ابتدا یاد بگیرید چه­گونه یک تبلیغ گیرا و جذاب بنویسید و در وقت و هزینه خود صرفه­جویی کنید. من بسیار توصیه می­کنم که ابتدا بر روی نوشتن تبلیغ، تمرین کنید. سپس پیش از این­که پول خود را برای ثبت دامنه و اجاره­ی فضا، برنامه نویسی و طراحی آن خرج کنید، آن را آزمایش کنید و وقث و هزینه ارزشمند خود را بیش­تر از این هدر ندهید!


اکنون قبل از این که وب سایت بعدی را طراحی کنید، "ساختار" نوشتن یک تبلیغ گیرا را توضیح می­دهم:


● روش نوشتن یک تبلیغ گیرا برای سایت


با این که پیش­تر نیز آن را توضیح دادم به خاطر اهمیت آن دوباره یادآوری می­کنم که بیش­تر نیروی خود را روی نوشتن تبلیغ و نه طراحی گرافیکی سایت و زیبا نمودن آن صرف کنید. به عبارت دیگر هرگز تصاویر و طراحی گرافیکی باعث برانگیختن تمایل مشتریان به خرید از سایت نمی­شود .


۱) در عنوان تبلیغ باید اطلاعات بیشتری در اختیار مشتریان خود قرار دهید.


تنها چند لحظه فرصت دارید تا توجه بازدیدکنندگان را جلب کنید و آن­ها را به خواندن ادامه­ی آن ترغیب کنید. تیتر شما باید در خواننده برای دانستن مطالب بیشتر، کشش ایحاد کند. عناوین دارای عبارات منفی به طرز باور نکردنی این مقصود را برآورده می­کنند. برای مثال:


عبارت منفیStop being internet marketing failure هر خریدار اینترنتی را به سمت خود جذب می کند و یا جمله­ی Discover ۱۰ vital things to do right now کمک می­کند تا بیننده به خواندن بقیه متن ترغیب شود. با این کار یک عبارت منفی به نتیجه مثبت می­انجامد.


و یا این نمونه "آیا تا به حال درباره­ی به دست آوردن دوباره­ی سرمایه خود فکر کردید؟" که شما را به خواندن ادامه­ی آن هدایت می­کند؟ شکی نیست که مردم به طور طبیعی با عنوان­های منفی به متن جذب می شوند. چرا؟ چون بیش­تر مردم به همین شکل برنامه­ریزی شده­اند. چیزهایی مردم که به طور معمول به خاطر دارند، بیش­تر خاطرات منفی آن­هاست تا خاطرات مثبت. از عنوان­های منفی استفاده کنید و به این ترتیب افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید.


۲) تا حد ممکن از به کار بردن حروف بزرگ و درشت پرهیز کنید.


این کار در خواندن پیام شما وقفه ایجاد می کند و خواندن آن را کند می کند. از حروف درشت برای تاکید روی مطالب و از خط کشیدن زیر کلمات برای تاکید بیش­تر استفاده کنید. عنوان را با کلماتی به اندازه­ی سایر کلمات آغاز کنید.


۳) متنی گیرا و جذاب بنویسید.


مردم را مورد خطاب قرار دهید و به گونه­ای بنویسید که با اشتیاق مطالب را دنبال کنند. برای شروع می­توانید از ساختار تبلیغات یکی از اجناسی که آن را خریده­اید استفاده کنید.


۴) مطالب خود را به صورت منسجم و مرتبط با یکدیگر بنویسید.


اگر این نکته را رعایت نکنید، مطمئن باشید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. از نوشتن تبلیغات طولانی نترسید. اگر آن را به درستی تنظیم کنید و بنویسید، بینندگان تمام آن را خواهند خواند. اشتباه در این­جاست که فکر کنیم تبلیغ طولانی مانع موفقیت ماست. اگر آن را صحیح بنویسید حتا یک تبلیغ ۱۰ صقحه­ای خیلی بهتر از یک تبلیغ کوتاه عمل می­کند.


۵) تبلیغات تمام محصولاتی را که می خرید جمع آوری کنید.


آن­ها را نگه­داری کنید و بعدها از آن استفاده کنید. وقتی می­خواهید یک تبلیغ بنویسید، جملاتی از آن را که مناسب به نظر می­رسد انتخاب کنید و آن­ها را با نوشته­ی خودتان بیامیزید. برخی از کلمات جمله­ها را تغییر دهید و دوباره آن را مرتب کنید. در پایان یک نوشته­ی عالی و قوی خواهید داشت!


۶) هربار که کالا یا خدمتی را می­فروشید، از مشتریان خود بخواهید که میزان رضایت خود را از خرید در دفاتر شما ثبت کنند.


آن­ها را در تبلیغات خود قرار دهید. تایید آن­ها برای موفقیت شما اهمیت دارد و اعتبار قابل قبولی را برای شما به ارمغان می آورد. تبلیغ شما بدون توصیه و تایید دیگران کامل نمی شود. حتا اگر در گرفتن تاییدیه از مشتریان خود دچار مشکل هستید، می­توانید در مقابل دریافت رضایت­نامه­، محصولات و خدمات خود را به رایگان در اختیار مشتری قرار دهید.


۷) یک نکته بسیار مهم؛ متن شما باید بدون خطا باشد. حتا ممکن است وجود یک حرف یا کلمه­­ی اشتباه و یا متن ناتمام موجب شکست شما در فروش شود. متن خود را مختصر و بدون ابهام بنویسید. اگر متن گنگ و نامفهوم باشد، به طور قطع خوانندگان و در نتیجه مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.


۸) نوشتن یک متن تاثیرگذار و کارا با یک بار تلاش به ثمر نمی رسد.


متن خود را یک روز بنویسید و روز بعد دوباره آن را بررسی کنید. می­بینید که نیاز به بازنویسی دارد. نوشتن و تکمیل یک متن ممکن است ۳۰ روز طول بکشد. اگر افزایش میزان خوانندگان و در نتیجه خریداران را در نظر بگیرید، به اهمیت صرف کردن وقت برای نوشتن این متن پی می­برید.


بعد از این مراحل شاید فکر کنید که می­توانید یک متن عالی بنویسید و فروش موفقی داشته باشید.


البته همیشه چنین نیست. نکاتی ومجود دارد که باید بدانید تا صد در صد به موفقیت برسید:


از دوستان خود بخواهید تا متن شما را بررسی کنند.


به آن­ها بگویید که هرگونه اشتباه نوشتاری، دستوری و یا ابهامی در جملات و عبارات و یا هر گونه اشکال دیگر که در آن می­بینند به شما اطلاع دهند. از آن­ها بخواهید که این کار را با صداقت و دقت انجام دهند و سعی کنند چیزی را از قلم نیندازند. به آن­ها بگویید اگر اشتباه­­تان را به شما بگویند، از آن­ها رنجیده خاطر نخواهید شد و این کار آن­ها برای شما چه­قدر ارزشمند است. این روش کمک فوق­العاده­ای برای نوشتن یک متن عالی و گیراست.


© کپی رایت توسط مخابرات منطقه کرمانشاه کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است.)
برداشت مقالات فقط با اجازه کتبی و ذکر منبع امکان پذیر است.

نوشته شده در تاریخ: 2013-07-22 (2415 مشاهده)

[ بازگشت ]
تمامی حقوق برای مخابرات منطقه کرمانشاه محفوظ می باشد
كرمانشاه چهار راه مخابرات ابتداي خيابان مصوري 14963-67187
شركت طراح : شركت طراحان نرم افزار

مدت زمان ایجاد صفحه : 0.12 ثانیه

Design BY ITMAN21